Zobrazení: 29

Registrační poplatky zůstávají ve stejné výši jako v loňském roce - viz ceník služeb.

Časopisy

Zobrazení: 20

Přehled všech dostupných časopisů pro rok 2019 si můžete prohlédnout v sekci Čítárna..

Zvukové knihovny

Zobrazení: 32

Ve fondu městské knihovny postupně doplňujeme fond zvukových knih (CD). Vyhledat je můžete v on-line katalogu, když do klíčového slova napíšete "zvukové knihy". Tyto zvukové nosiče jsou určeny všem našim čtenářům!

Nahlašte svůj e-mail

Zobrazení: 20

Pokud chcete být elektronicky informováni o vrácení zarezervované knihy nebo o doručení objednané MVS (meziknihovní výpůjčky), nahlašte nebo zanechte u výpůjčního pultu vaši e-mailovou adresu. Stejně tak ji můžete poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na vaše e-maily!