Zvukové knihovny

Zobrazení: 71

Ve fondu městské knihovny postupně doplňujeme fond zvukových knih (CD). Vyhledat je můžete v on-line katalogu, když do klíčového slova napíšete "zvukové knihy". Tyto zvukové nosiče jsou určeny všem našim čtenářům!

Nahlašte svůj e-mail

Zobrazení: 48

Pokud chcete být elektronicky informováni o vrácení zarezervované knihy nebo o doručení objednané MVS (meziknihovní výpůjčky), nahlašte nebo zanechte u výpůjčního pultu vaši e-mailovou adresu. Stejně tak ji můžete poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na vaše e-maily!

Zobrazení: 97

Nadále nevybíráme poplatky za připojení k Internetu, tzn., že pro čtenáře i veřejnost je přístup na internet na 30 minut zdarma.

Poté účtujeme 0,50 Kč za minutu.

Půlhodinové omezení přístupu na internet platí v případě, že čeká další zájemce.