Bezkontaktní výdej předem objednaných knih

‼️ Bohužel knihovna zůstává z důvodu nařízení vlády stále zavřena, ale je možné si bezkontaktně vyzvednout předem objednané knihy, audio knihy, časopisy a deskové hry ‼️

• objednávky je možné udělat telefonicky???? (v pracovní dny od 8:00 do 16:00) na tel. čísle: 465 322 708 nebo 778 769 559 nebo emailem????: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • do objednávky můžete napsat konkrétní titul, který byste chtěli, nebo pokud nevíte, stačí nám žánr, který rádi čtete, a my Vám zkusíme něco vybrat
  • Vaše objednávky vyřizujeme zpravidla následující pracovní den od přijetí.
  • objednávky si vyzvednete následovně: zazvoníte, počkáte na příchod knihovnice (v bezpečné vzdálenosti), nahlásíte jméno a knihovnice položí Vaše knihy na stolek vedle vchodu. Vy si je vezmete a s radostí odcházíte vstříc novým dobrodružstvím????.
  • knihy prosím i nadále vracejte do boxu před knihovnou.

Těšíme se na Vás snad brzy opět v knihovně! Opatrujte se a mějte se krásně, Vaše knihovna.

bezkontakni výdej knih