Nové knihy

Zobrazení: 41

      98869460 odkaz stiega larssona                       Deset let po smrti Stiega Larssona, autora slavné série Milénium, se poprvé otevřel jeho osobní archiv. Novinář Jan Stocklassa získal dokumenty, které vypovídají o Larssonově teorii, jak byl zorganizován atentát na známého švédského premiéra Olofa Palmeho.

98870715 holcicka kterou tam nechali

V mrazivé lednové noci roku 1941 se na schodech bytového domu v Bukurešti objeví opuštěná židovská dívenka. Dívku adoptuje bohatý bezdětný pár a pojmenuji ji Natálie. Po deseti letech musí Natálie učinit bolestné rozhodnutí - zůstat se svými milovanými nebo využít šance, aby odhalila svou minulost.

98874474 na leopardi skale

Wilbur Smith prožil život prosycený dobrodružstvím, nezřídka se ocitl téměř na prahu smrti. Líčení jeho vlastních zážitků je mimořádně zajímavé, místy úsměvné, především však poutavé jako jeho podmanivé romány.

98842966 nevim kudy kam

Tři osamělí teenageři, jejichž životy se osudově protnou během jediného dne v New York City. Když na sebe tahle různorodá trojice náhodou narazí v Central Parku, žádný nemá tušení, že společně stráví den, na který nikdy nezapomenou. 

98856333 max a mezirytiri

Max chce být rytířem! Jen škoda, že splnění jeho snu je stejně pravděpodobné jako nalezení přátelského draka. Ale když je Maxův strýc Budrick unesen krutým králem, Max musí jednat...